Предмет: Физика,
автор: Souvlakiii
Протягом одного періоду звукових коливань частотою 160Гц в електромагнітній хвилі відбувається 2.5*10^5 коливань. Визначте довжину хвилі
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Для знаходження довжини хвилі необхідно використати формулу:
λ = v / f,
де λ - довжина хвилі, v - швидкість поширення хвилі, f - частота хвилі.
Швидкість електромагнітної хвилі в вакуумі становить приблизно 3*10^8 м/с.
Отже, довжина хвилі буде:
λ = v / f = 310^8 м/с / 160 Гц = 1.87510^6 м / с = 1.875 м.
Відповідь: 1.875 м.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ira14051
Предмет: Обществознание,
автор: petya577
Предмет: Математика,
автор: Pelmeshka328
Предмет: Русский язык,
автор: ovoshassi
Предмет: Математика,
автор: ken2004gagarin