Предмет: Математика,
автор: albinakuzmich1
Мама купила 2,9 кг апельсинів по 35,4 грн за 1 кг та 1,2 кг цукерок по ціні 85,6 грн за 1 кг. За який продукт вона заплатила більше і на скільки?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1) 2.9*35.4=102.66 грн - стоимость апельсин
2) 1.2*85.6=102.72 грн - стоимость конфет
3) 102.72-102.66=0.06 грн
За конфеты мама заплатила на 0.06 грн больше, чем за апельсины
Пошаговое объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: mathematics16
Предмет: Математика,
автор: tursunmetovxasan
Предмет: Математика,
автор: tanakravcuk765
Предмет: Математика,
автор: париа
Предмет: Информатика,
автор: robespermaksimilan