Предмет: География,
автор: dimidgt
Який атмосферний тиск на 16-му поверсі висотного будинку (приблизно на висоті 50 м), якщо тиск повітря на першому поверсі 744 мм рт.ст.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
тиск на 16-му поверсі буде близько 742,4 мм рт. ст.
Пояснення:
Атмосферний тиск залежить від висоти над рівнем моря. За формулою, атмосферний тиск зменшується на приблизно 1 мм рт. ст. на кожні 10 метрів висоти.
Отже, щоб визначити тиск на 16-му поверсі висотного будинку, потрібно відняти 1 мм рт. ст. за кожний з 15 поверхів над першим.
16 поверхів * 1 мм рт. ст. на кожні 10 метрів = 16 * 10 м / 10 м * 1 мм рт. ст. на кожні 10 метрів = 1,6 мм рт. ст.
Отже, атмосферний тиск на 16-му поверсі буде:
744 мм рт. ст. - 1,6 мм рт. ст. = 742,4 мм рт. ст.
Таким чином, тиск на 16-му поверсі буде близько 742,4 мм рт. ст.
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lopyuliana2010
Предмет: Литература,
автор: zolotarsasha235
Предмет: Математика,
автор: av3948200
Предмет: Английский язык,
автор: nephilim35
Предмет: История,
автор: evsowo