Предмет: Физика,
автор: kfg4889
Сила струму в колі 2 А, при напрузі на його кінцях 5 В. Чому дорівнює опір провідника
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2,5 Ом
Объяснение: U = I * R
5 В = 2 А * R
R = 5 В / 2 А = 2,5 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: angelinasapovalova15
Предмет: Химия,
автор: Krirynka
Предмет: Информатика,
автор: vasilisaa6711
Предмет: Математика,
автор: zorikhins
Предмет: Биология,
автор: polivodanasta5