Предмет: Физика, автор: Bareski

СРОЧНО НУЖНО ПРОШУ

Під час проходження через переріз провідника електричного заряду 4.9 мКл виконується робота електричного поля 98 Дж. Яка напруга на кінцях провідника?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 20кВ

Объяснение:

Дано:

q=4,9мКл=0,0049Кл

А=98Дж

------------------

U-?

А=U*I*t

I=q/t

Тогда:

А=U*q*t/t=U*q

Отсюда;

U=A/q=98/0,0049=20000В=20кВ

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: dariana512
Предмет: Математика, автор: carimer84