Предмет: Физика,
автор: amonaaaaassss
Тіло масою 1,5 кг рухається вздовж осі ОХ. Його координата змінюється за законом x = - 5 + 4t - 7t ^ 2 Якою є рівнодійна сил, прикладених до тіла?
Ответы
Автор ответа:
3
Відповідь:
х=х0+v0t+at²/2
х=-5+4t-7t² з цього рівняння координати, ми дізнаємося прискорення а = - 14 м/с²
Закон другий ньютона: F=ma
Сила по модулю дорівнює: F=1,5×14=21Н
Відповідь F=21Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: mirabroruzoqmurodovn
Предмет: Математика,
автор: Gyt6765
Предмет: История,
автор: samirtamerlan11
Предмет: Алгебра,
автор: pusta2412
Предмет: Физика,
автор: LagerFrost