Предмет: Экономика, автор: yaroslav0379

1.Що таке натуральне виробництво? Дайте
характеристику його основним рисам. Де
сьогодні може розвиватись натуральне
виробництво?
2. Які основні риси характеризують товарне
виробництво і в чому його відмінність від
натурального виробництва? Проаналізуйте, чому
товарне виробництво й товарно-грошові
відносини є найпрогресивнішою з відомих
людству форм господарювання.
3.Що є спільним та відмінним між простим та
розвиненим товарним виробництвом?
4.Чи має товар споживчу вартість, якщо він
приносить не тільки користь, але й завдає шкоди
людям( наприклад: цигарки, алкоголь, зброя,
наркотики)? Відповідь обґрунтуйте.
5.Що означає для товаровиробника й суспільства
той факт, що товар не проданий? Про що він
свідчить? Якими можуть бути його наслідки?

Ответы

Автор ответа: Morylovs
0

Ответ:

Объяснение:

1. Натуральне виробництво - це форма господарювання, в якій продукти виробляються для власного споживання без використання грошової валюти.

2. Основні риси натурального виробництва включають виробництво для власних потреб, відсутність використання грошової валюти, роботу в межах сім'ї або групи людей, взаємну допомогу та обмін ресурсами і продуктами. Натуральне виробництво може розвиватись у віддалених або труднодоступних місцевостях, де відсутній доступ до грошових ресурсів або інфраструктури. Товарне виробництво - це форма господарювання, в якій продукти виробляються з метою продажу на ринку. Основні риси товарного виробництва включають використання грошової валюти, розділення праці, забезпечення ринкового попиту на продукти, зростання ефективності виробництва і збільшення прибутку.

3. Спільним між простим та розвиненим товарним виробництвом є те, що в обох випадках товари виробляються для обміну на гроші на ринку. Розвинене товарне виробництво, на відміну від простого, характеризується більш складною організацією виробництва, використанням більш високої технології та поділом праці.

4. Так, товар може мати споживчу вартість, незважаючи на те, що він завдає шкоду людям. Споживча вартість товару визначається його корисністю для споживача, а не його етичною цінністю. Однак, з точки зору суспільства, ці товари можуть бути регульовані через законодавство, щоб зменшити їх шкідливий вплив на людей та здоров'я.

5. Той факт, що товар не проданий, свідчить про невдачу товаровиробника в плануванні виробництва та прогнозуванні попиту на свій товар. Це може призвести до непотрібних витрат на зберігання товарів та зниження прибутків компанії. Наслідки можуть бути різними, в залежності від розміру і тривалості непродажу товарів. Товаровиробники можуть зменшити виробництво, виконуючи прогнози попиту на свій товар, або знижувати ціни, щоб стимулювати попит.

Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili, автор: shakarovamuxayyo
Предмет: Математика, автор: nurlanovag12