Предмет: Химия, автор: gshkdrya

100 БАЛОВ ДАЮ
Невідома речовина містить 16% Гідрогену а все інше Карбон. Відносна густина
речовини за киснем 3,125. Визначте формулу вуглеводню.

Ответы

Автор ответа: zbankov349
1

Ответ:

За відсотковим складом речовини, масова частка водню буде дорівнювати 16%,

а масова частка вуглецю буде дорівнювати 100% - 16% = 84%.

За визначеною відносною густиною, можна визначити молярну масу речовини:

відносна густина = молярна маса / молярна маса кисню

3,125 = молярна маса / 16.00 г/моль (молярна маса кисню)

молярна маса = 3,125 * 16.00 г/моль = 50.00 г/моль

Тому молекулярна формула вуглеводню буде мати молярну масу 50.00 г/моль.

Щоб знайти формулу вуглеводню, ми повинні визначити кількість атомів водню та вуглецю у молекулі.

За молярною масою вуглеводню можна припустити, що молекула містить два атоми вуглецю,

оскільки молярна маса вуглецю становить близько 12.0 г/моль. Тоді молекула буде мати 8 атомів водню,

оскільки загальна маса атомів у молекулі повинна дорівнювати 50.00 г/моль.

Таким чином, формула вуглеводню буде С2Н8.

Объяснение:


gshkdrya: як позначається відносна густина речовини за киснем?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: azamacr7goat