Предмет: Физика,
автор: shalyaka
За першу секунду рівноприскореного руху без почат кової швидкості тіло пройшло 5 м. Яку відстань воно пройшло за перші 3 с? за перші 10 с?
Ответы
Автор ответа:
1
Якщо тіло рухається зі сталим прискоренням, то можна використовувати формули рівноприскореного руху.
За першу секунду руху тіло пройшло 5 метрів. Це означає, що швидкість тіла за цей час становила:
v = a*t = 5 м/с,
де "a" - прискорення, а "t" - час руху.
Тому прискорення тіла можна обчислити:
a = v/t = 5/1 = 5 м/с^2.
Далі можна використовувати формули рівноприскореного руху:
S = v0t + (at^2)/2,
де "S" - відстань, "v0" - початкова швидкість (у нашому випадку нуль), "t" - час руху, "a" - прискорення.
За перші 3 секунди тіло проходить відстань:
S1 = 03 + (53^2)/2 = 22,5 м.
За перші 10 секунд тіло проходить відстань:
S2 = 010 + (510^2)/2 = 250 м.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: mswmsana
Предмет: Английский язык,
автор: dianasim6758
Предмет: Физика,
автор: family261109
Предмет: Английский язык,
автор: cbihwrvfiuwrgfourhf
Предмет: География,
автор: chpontay32