Предмет: Физика, автор: dianabobko985

який опір залізного провідника довжиною 5м і S= 2мм²
ПОМОЖІТЬ ДАЮ 30 БАЛОВ​

Ответы

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
0

Відповідь:

Дано:

l=5 м

S=2 мм^2.

Знайти R.

Рішення.

R=p*l/S, p-питомий опір заліза, який дорівнює: р=0,1 Ом*мм^2/м.

Підставляємо наші дані, отримаємо: R=0,1*5/2=0,25 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: eskendirzhanibek2010
Предмет: Химия, автор: daricorn112