Предмет: Физика, автор: velyhkovlada

7. Визначте опір нiхромового дроту завдовжки 20 см, якщо площа його поперечного перерізу 0,2 мм². (1,5


допоможіть будь ласка даю 50 балів ​

Ответы

Автор ответа: vitalikbabiak902
2

Відповідь:

Пояснення:

Для визначення опори ніхромового дроту необхідно знати значення його спеціального опору та довжини, а також площі поперечного перерізу.

За даними умовами:

Довжина дроту l = 20 см = 0,2 м Площа поперечного перерізу S = 0,2 мм² = 2×10^(-7) м² (1 мм² = 10^(-6) м²)

Специфічний опір ніхрому традиційно дорівнює близько 1,1 × 10^(-6) Ом·м (залежно від температури і конкретної марки матеріалу).

Опір дроту можна обчислити за формулою:

R = ρ × l / S,

де ρ - специфічний опір, l - довжина, S - площа поперечного перерізу.

Підставляючи відповідні значення, випустимо:

R = (1,1 × 10^(-6) Ом·м) × (0,2 м) / (2 × 10^(-7) м²) = 110 Ом.

Отже, опір ніхромового дроту довжиною 20 см і площею поперечного перерізу 0,2 мм² дорівнює 110 Ом.

Автор ответа: kolivoshkoviktoriia
0

Відповідь:110 Ом

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kruglayavikulya1