Предмет: Химия, автор: 19bandura08

Скільки необхідно взяти літій оксиду, для утворення солі літій сульфату, взятої 6,4 г ?
Li2O + SO3 = Li2SO4​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Li2SO4​) = 6,4 г

Найти: m(Li2O) - ?

х г                             6,4 г

Li2O    +   SO3   =    Li2SO4​

n = 1 моль                n = 1 моль

M = 30 г/моль         M = 110 г/моль

m = 30 г                   m = 110 г

m(Li2O) = 6,4 * 30 : 110 = 1,74 г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: annasagaidak99688