Предмет: Химия,
автор: baniasernavskiy
СРОЧНО! ДАЮ 100 БАЛОВ !При взаимоди 8,5 г етапалю з амоніачним
розчином аргентум (1) оксиду виділилось
35,2 г срібла. Визначте масову частку (у %)
виходу продукту від теоретично можливого.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
AgNO3+HCl = AgCl↓ + HNO3
х( AgCl ) =8,5*143,5\138=8,8
w(AgCl )=78,8=0.795=0.8=80%
Объяснение: все
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: romanisinsofia878
Предмет: Математика,
автор: 123irara321
Предмет: Беларуская мова,
автор: tyupxkl
Предмет: Русский язык,
автор: mrzahar1
Предмет: Литература,
автор: grdgrdgdgr