Предмет: Физика,
автор: ostapenkovlada61
Визначити: силу струму на резисторі, напругу на резисторі, опір резистора.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Сила струму на резисторі:
І=0,5 А.
Напруга на резисторі:
U=1,4 В.
Опір резистору визначаємо за відомою формулою:
R=U/I=1,4/0,5=2,8 Ом.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: pipastk
Предмет: География,
автор: annabezrodna2603
Предмет: Химия,
автор: Rasazy
Предмет: Английский язык,
автор: contorprt