Предмет: Физика, автор: tututuuuttututuu

Визначити електричний опір, який виникне
провіднику, якщо вольтметр показує 12 В,
а амперметр - 0,5 А.
(70 балiв)

Ответы

Автор ответа: leshasarazhin
12

Для розрахунку електричного опору провідника використовуємо закон Ома:

R = U / I,

де R - опір провідника в омах, U - напруга в вольтах, I - сила струму в амперах.

Отже, згідно з вказаними даними:

U = 12 В,

I = 0,5 А.

Підставляємо ці значення в формулу Ома:

R = U / I = 12 В / 0,5 А = 24 Ом.

Отже, електричний опір провідника дорівнює 24 Ом.

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: joncunamakcum09az