Предмет: Физика, автор: Lemorkand

Учні сьомого класу вирішили визначити висоту хмарочоса. Для цього вони виміряли
атмосферний тиск на даху хмарочоса і він дорівнював 98 000 Па, а на першому поверсі
тиск виявився нормальний. Допоможіть учням знайти висоту, але пам’ятайте, що кожні 11
м висоти атмосферний тиск змінюється на 133,3 Па.
СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ

Ответы

Автор ответа: golombevskaanna
8

Ответ:

Ми можемо використати формулу для зміни тиску відносно висоти:

Δp = ρgh

де Δp - зміна тиску, ρ - густина повітря, g - прискорення вільного падіння, h - висота.

Оскільки на першому поверсі тиск виявився нормальним, то зміна тиску між першим поверхом і дахом дорівнює зміні тиску відносно висоти земної поверхні до першого поверху:

Δp = 133,3 Па / 11 м * h

де h - висота в метрах.

Знаходимо зміну тиску на даху, використовуючи дані з умови:

Δp = 98 000 Па - нормальний тиск на першому поверсі = 98 000 Па

Підставляємо ці значення в формулу і розв'язуємо для h:

98 000 Па = 133,3 Па / 11 м * h

h = 98 000 Па * 11 м / 133,3 Па

h ≈ 810 м

Отже, висота хмарочоса близько 810 м.


Lemorkand: спасибо
golombevskaanna: пожалуйста!
Bogdan628: Бомба
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: Laveri