Предмет: Физика, автор: tarasbondarcuk89

Пробіг автомобіля з вимкнутим двигуном дорівнює 200 м. Яка робота сили опору, яку вона виконала під час гальмування автомобіля, якщо його маса 1,5т? Коефiцiєнт опору 0,02; g=10 м/с² а) 100 кДж; б) 95 кДж; в) 60 кДж; г) 10 кДж​

Ответы

Автор ответа: romaprihodko2006
1
А=μmgL=0.02*1500*10*200=60кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: testbiznes28