Предмет: Физика,
автор: sasalavrencuk2
У провіднику до кінців якого прикладено напругу 12 В, протягом 5 хв пройшов заряд 60 Кл. Визначте опір провідника ( з ДАНО)
Ответы
Автор ответа:
7
Дано:
U= 12 В
t= 5 хв= 300 с
q= 60 Кл
______________
R-?
______________
Розв'язання:
Закон Ома для ділянки кола:
I = U / R
Сила струму:
І = q / t
(підставимо у першу формулу)
q / t = U / R
Звідси знайдемо опір провідника:
R= (t×U) / q
R= (300×12) / 60 = 60 Ом.
Відповідь: R= 60 Oм
sasalavrencuk2:
дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: zanatamandykova42
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: mnazadintemirlan
Предмет: Алгебра,
автор: katiherman
Предмет: История,
автор: NafisaTp
Предмет: Биология,
автор: natalia8888828