Предмет: Физика,
автор: Vetta0118
Сталевий стрижень довжиною 1 метр розтягують силою 400 Н. Визначте яким буде абсолютне видовження стрижня, якщо площа його поперечного перерізу 1 квадратний міліметр. Модуль Юнга сталі прийняти рівним 200 ГПа. Відповідь наведіть у міліметрах.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2 мм
Объяснение: σ = E * ε
200 ГПа = 200 * 10^9 Па
ε = σ / E
σ = F / A = 400 Н / 1 * 10^-6 м^2 = 4 * 10^8 Па
ε = 4 * 10^8 Па / 200 * 10^9 Па = 0,002
L = ε * L0 = 0,002 * 1 м = 0,002 м = 2 мм
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gulzatborbueva032
Предмет: Английский язык,
автор: polanalgaceva
Предмет: Другие предметы,
автор: goncarukluba9
Предмет: Русский язык,
автор: moon137
Предмет: Биология,
автор: Sariada