Предмет: Физика,
автор: Аноним
Помогите , даю много балов!!!
розв'язати задачу: Для виготовлення проводів для лінії електропередач довжиною 250 м використовували алюмінієвий дріт з площею поперечного перерізу 180 мм2. Визначте напругу на лінії, якщо сила струму в лінії 170 А.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
U=I*R; R=p*L /S, тоді:
U=S*I/p*L, p-питомий опір провідника з алюмінію, р=0,028 Ом*мм^2/м. (табличне значення). Підставляючи наші данні, отримуємо:
U=180*170/0,028*250=4371 В=4,371 кВ.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: didioopbbbj
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: vikaaaaagirl
Предмет: Обществознание,
автор: миррррр
Предмет: История,
автор: kanalivi