Предмет: Физика,
автор: t4k8tq6jxc
Через провідник, опір якого дорівнює 48 Ом, за 1,5 хв пройшло 45 Кл електрики. Знайдіть напругу, прикладену до кінців провідника
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 24В
Объяснение:
Дано:
R=48 Ом
t=1,5мин=90с
q=45Кл
-----------------
U-?
I=q/t=45/90=0,5А
Согласно закона Ома:
U=I*R=0,5*48=24В
kurlic567:
https://znanija.com/task/52064730
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: artemxa2005
Предмет: Английский язык,
автор: sofia584213
Предмет: Українська мова,
автор: b388564
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: turuta09076