Предмет: Физика,
автор: Maxim4iky2
На тіло масою 200 г , що рухалось зі швидкістю 10м/с, діє сила 0,2 Н протягом 6 с. Яку швидкість набуває тіло за цей час, та яку відстань проходить? отдаю душу!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m=200 г=0,2 кг;
Vo=10 м/с;
F=0,2 Н;
t=6 c;
V, S ? V=Vo+at; a=F/m=0,2/0,2=1 м/с²; V=10+1*6=16 м/с; S=Vot+at²/2=10*6+1*6²/2=78 м;
Maxim4iky2:
спс братишка
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: timohinsanya233
Предмет: История,
автор: Aruzhanxxxz
Предмет: Математика,
автор: gulbaramkozhieva
Предмет: Українська література,
автор: zarinahmill