Предмет: Физика, автор: olgalugovska95

Два провідника R1=6 Ом та R2=4 Ом з'єднані послідовно. Яку напругу покаже вольтметр на провіднику R1, якщо загальна напруга прикладена до кола становить 40 В

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

Ответ:

24 B

Объяснение:

R₁=6 Ом;

R₂=4 Ом;

U=40 B;

U₁     ? U₁=I₁*R₁; I₁=I₂=U/(R₁+R₂)=40/(6+4)=4 A; U₁==4*6=24 B

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: gafarovramil001