Предмет: Математика,
автор: o75061
Мама купила 1,2 кг цукерок і 2,4 кг печива, заплативши за всю покупку 153 грн. Скільки коштує 1 кг печива, якщо 1 кг цукерок коштує 56,5 грн?
Ответы
Автор ответа:
21
Ответ:
1,2•56,5=67,8 -цукерки
153-67,8=85,2-Остаток денег
85,2:2,4=35,5
Пошаговое объяснение:
222018:
Молодец
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: angelina2689
Предмет: История,
автор: romashkaqqq
Предмет: Алгебра,
автор: noname6769
Предмет: Русский язык,
автор: kuropatkagot
Предмет: Химия,
автор: 0Vaska0