ДАЮ 100 БАЛЛОВ. СРОЧНО ПОМОГИТЕ. ПОДРОБНО ВСЁ РОСПИШИТЕ
Ответы
Ответ:
5)УНДП (Українська національна демократична партія) та УСДП (Українська соціал-демократична партія) виникли в кінці XIX століття на території Західної України і Галичини. Причиною їх виникнення була бажання української інтелігенції і політичних діячів захистити інтереси українського народу та здійснити національно-культурну автономію на території Австро-Угорської монархії, де українці становили значну частину населення.
6)У питанні української державності західноукраїнські партії не завжди залишалися одностайними. У період до першої світової війни, партії Західної України, зокрема Українська радикальна партія, підтримували ідею автономії в складі Австро-Угорської монархії, в той час як партії Східної України, такі як Українська соціалістична партія, були налаштовані на створення самостійної української держави.
7)Особливості діяльності українців у державних установах Австро-Угорської монархії полягали в тому, що вони намагалися просувати свої національні і культурні інтереси. Українці займали посади у різних галузях державного управління, вченій діяльності, освіті та культурі, і намагалися відрізнятися високим професіоналізмом та відданістю своїм ідеалам. Вони долучалися до роботи
8)Галичину другої половини XIX століття дійсно називають "Українським П'ємонтом", і ця назва має під собою певну логіку. Я згоден з цією думкою з наступних причин:
Подібно до італійського регіону П'ємонт, Галичина була в той час одним з найрозвинутіших регіонів в Україні. Вона мала значний рівень промислового виробництва, торгівлі, освіти, науки, культури та політики.
Галичина була центром національно-культурного відродження українців. Тут діяли різні українські інституції, зокрема Українське наукове товариство, Наукове товариство імені Шевченка, Товариство руської школи, які сприяли розвитку української мови, культури та ідентичності.
Галичина мала свої особливості в політичному житті України, зокрема національно-демократичний рух, який мав свої корені в Галичині. В цьому регіоні діяли такі партії, як Українська національна демократична партія, Соціалістична партія Галичини та Буковини, які відрізнялися від інших партій національним та демократичним своєріддям.
Отже, згідно з вищезазначеними аргументами, я згоден з тим, що Галичина другої половини XIX століття може бути названа "Українським П'ємонтом"