Предмет: Английский язык, автор: emin75626

Follow the instructions. A. Write your opinions in the word web. How can a mobile phone be helpful when we travel? ★★★​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: aisultannadir
1

1) when we travel we need a map so our phone is very helpful. in the phone, we can view the map Phones allow us to instantly reach the necessary institutions in case of an emergency and respond to incidents much faster.

2)If Skype and a couple of instant messengers are installed on your smartphone, then you will not be alone during your trips. If you have access to the Internet, your Friends and relatives will always seem to be nearby - you can chat, talk about your impressions

3) Phone allows us to access great corporate information without having to go to branches and get things done without wasting time and energy on the phone.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: poluna357
Предмет: История, автор: wolfenstein09
ДОПОМОЖІТЬ БУЛЬ ЛАСКА З ЗАВДАННЯМ

1. Ознайомтеся з інформацією про житло людей в ранній Новий час. Дайте відповіді на питання.
На півночі Європи селяни мешкали у дерев’яних будинках, а на півдні, де ліси масово було знищено, житло споруджували з каменю. На півночі дах будинку був гостроверхим, а на півдні – плоским. Покривали його соломою, а інколи очеретом. Зазвичай уся сім`я мешкала в одній кімнаті. Меблів було небагато, частіше стіл, лави, скрині, де зберігали одяг. Часті пожежі змушували людей все більше будувати кам’яні житла. З ХVІІ ст. дахи почали вкривати черепицею. Підлоги були земляними, глиняними або дерев’яними. Проте, в заможних вони могли бути покриті керамічною або кам’яною плиткою. Будинок обігрівали кухонне вогнище, каміни та печі. Для освітлення використовували смолоскипи і свічки.
ЗАПИТАННЯ:
Чому відрізнявся матеріал з якого будували будинки на півночі і півдні?
Що змушувало людей будувати будинки з каменю?
Чи відрізнявся будинок багатих і бідних? Якщо так, то чим?

2.Ознайомтеся з інформацією про житло людей в ранній Новий час. Дайте відповіді на питання.
Їжа простих людей складалася в основному із зернових – пшениці, жита, ячменю. Масовими було також вживання бобів та гороху. Ще одним продуктами харчування простого люду було сир і риба. Багаті й знатні люди у їжі обмежень не знали. Вони широко споживали м`ясо – яловичину, баранину, свинину, курятину. Цукор залишався предметом розкоші, оскільки його виробництво було досить трудомістким.
Пили зазвичай виноградне вино, пиво, сидр. Через брак водопроводів, люди використовували талий сніг, річкову та дощову воду. Завдяки географічним відкриттям, у Європі почали пити шоколад, чай і каву. Шоколад прийшов з Америки. Чай на початку ХVІІ ст. з Китаю привезли голландці. Каву європейці запозичили у мусульманських країнах.
ЗАПИТАННЯ:
Чим харчувалися люди в той період?
Чи відрізнялася їжа багатих і бідних?
Які нові напої з’явилися в Європі після великих географічних відкриттів?

4.Прочитайте текст про виховання і життя дітей.
У Новий час, порівняно із Середньовіччям, змінилося ставлення до дитини. Піклування про її здоров'я, виховання, освіту й майбутнє перетворилось на одну з найважливіших турбот сім'ї. У людей посилилось відчуття рідного дому й родинних зв'язків. У XVI ст. виникли школи для дівчаток, а вже в наступному столітті їхнє навчання поза межами рідної оселі стало звичайним. Чимало знатних жінок вражали сучасників своєю освіченістю, знанням мов і письменницьким талантом, не кажучи вже про вишуканість манер. При королівських дворах існував дамський двір. До нього входили жінки з найближчого оточення королеви, зазвичай дружини та родички вельмож. Нерідко дамський двір помітно впливав на державні справи.
Бути дитиною у XVIІ ст. нелегко. У них немає права голосу. Навіть маленьких дворян ніби не існує, аж доки вони не будуть представлені вищому товариству. Це стосується й короля. Людовіка XІV, як і інших дітей дворян, після народження віддавали годувальниці. Немовля кутають так, наче свіже повітря може їх убити. Мабуть тому відсоток смертності високий. Лише 1 дитина з 10 доживає до 10-літнього віку. Пізніше і дівчаток і хлопчиків одягають в однаковий одяг. А невдовзі до них нікому немає діла. Навіть король, після церемоній, позбувається розкішного одягу і йде гратися з маленькими обірванцями у рові Лувру.
Життя людини проходило у неспокійному світі. Йому загрожували голод, епідемії, воєнні спустошення. Високою залишалась дитяча смертність: третина малят помирала, не досягши однорічного віку. Але порівняно із Середньовіччям відчувались позитивні зрушення. Покращилось лікування хворих і догляд за ними, повноціннішим стало харчування, поступово, хоча й дуже повільно, посилювалась увага до гігієни і це допомагало перебороти ранню смертність і зробити життя людини тривалішим.
ЗАПИТАННЯ:
Як змінилося життя жінок у даний період?
Чи змінилося життя дитини в період Нового часу? Як?
Які позитивні зміни відбулися в житті людини в період Нового часу?

5.Прочитайте витяг із тексту і визначте основні причини смертності та руйнування міст у даний період.
На Лондон у XVIІ навалюється 2 страхіття: чума 1665 – 1666 і Велика Пожежа. Ще ніхто не знав, що чума передається через бліх. Люди намагаються врятуватися, влаштовуючи молебні і паломництва. Якщо чума знищує лише людей, то пожежа знищила бліх і чуму. Пожежа зруйнувала місто за 4 доби. Для того, щоб відбудувати місто потрібно було 6 років.