Предмет: Физика,
автор: burenkovartem32
3. Сумка на коліщатках масою 10 кг рухається з прискоренням 0,4 м/с2 під дією деякої сили. Якої маси вантаж потрібно покласти в сумку, щоб під дією тієї ж сили прискорення сумки стало 0,1 м/с²?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
F = m×a = 10×0,4 = 4H
m = F/a = 4/0,1 = 40 кг - маса сумки з вантажем
m = 40-10 = 30 кг маса вантажа
Объяснение:
starplatinum2031:
Вопросы?
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: sukenovkuanys664
Предмет: Английский язык,
автор: aleksejcicirin93
Предмет: История,
автор: FurnoNeitr
Предмет: Математика,
автор: ajgerimmadanbekova
Предмет: Алгебра,
автор: PomoshnikCamomyCebe