Предмет: Химия, автор: nazarvova2009

Обчисліть масу магній карбонату (MgCO)) кількістю речовини 3 моль.​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Молярна маса магній карбонату дорівнює:

М(MgCO3) = 24 + 12 + 16 * 3 = 84 г/моль

Знайдемо масу :

m(MgCO3) = n(MgCO3) * М(MgCO3) = 3 * 84 = 252 г

Похожие вопросы