Предмет: Физика, автор: kolesniknika8536

Дано:
А=35 Дж
h=30см
g=9,8 м/с²
m-?

Ответы

Автор ответа: zekanebola
0

Ответ:

3,8 кг

Объяснение:

Необхідно дізнатися масу тіла, яке піднімали на висоту 30 см за допомогою сили в 35 Дж.

Запишемо формулу потенційної енергії:

Ep = mgh

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння, h - висота.

Підставляємо відомі значення:

35 Дж = m * 9,8 м/с² * 0,3 м

m = 35 Дж / (9,8 м/с² * 0,3 м) ≈ 3,8 кг

Отже, маса тіла, яке піднімали на висоту 30 см за допомогою сили в 35 Дж, дорівнює близько 3,8 кг.

Похожие вопросы