Предмет: Физика, автор: Scuribrus

За допомогою пружини до бруска масою 1,5 кг прикладають горизонтальну силу. Під дією цієї сили брусок рівномірно ковзає по столу. Визначте жорсткість пружини, якщо її видовження дорівнює 10 см, а коефіцієнт тертя становить 0,4.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
3

Ответ:

60 H/м

Объяснение:

m=1,5 кг;

x=10 см=0,1 м;

μ=0,4;

k   ?    k=m*g*μ/x=1,5*10*0,4/0,1=60 H/м


ivmykolovych: У відповіді помилка: 0,4*1,5*10=6 :-)
ivmykolovych: Вибачте, я помилився))))))
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Химия, автор: pomah34