Предмет: Физика, автор: vovamrac20022009

На пружині висить вантаж масою 4кг .при цьому пружина продовжилась 5см визначте жорсткість пружини

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

800 H/м

Объяснение:

m=4 кг;

x=5 см=0,05 м;

k   ?   k=mg/x=4*10/0,05=800 H/м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: AsterioLegend
Предмет: МХК, автор: ermolovicsona0