Предмет: Қазақ тiлi, автор: AyanKenjaly07

Халық денсаулығына елдің әлеуметтік экономикалық жағдайы қалай әсер етеді?

Ответы

Автор ответа: scorpion1mk1
1

Ответ:

Мысалы сен адамга оте жаксы ары мыхты пайдалы заттты коремету керексын

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: margo18ua06
Світ великий. Історія його — не менша. Ми вивчаємо історію різних держав. Проте, яку б країну не вивчали, які б захоплюючі історичні події не відкривалися б перед нами, повинні пам'ятати завжди про історію свого народу, землі, на якій живемо.
Пам'ять — одна з найважливіших властивостей людини. Так, як не можна забувати власного батька і матір, бо вони дали життя, дім, у якому народився і виріс, так не можна забувати свій народ та його історію. Ми — частинка народу. Без всіх нас немає ні народу, ні історії.
Так, як не можна забувати своїх рідних, близьких ні в хвилини радості, ні в години печалі, так не можна забувати нашої землі, бо це — першооснова. З неї ми вийшли, до неї і прийдемо. Люди не є людьми, якщо вони не мають ні мови, ні пам'яті, ні землі, ні роду. Пам'ятаймо про це!
Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день. Людина завжди жила і живее вірою та надією на краще. Але пам'ятаймо, що ніщо не приходить само собою, як і не змінюється без людини.
Щоб жити краще — потрібно краще працювати. Це стосується всіх: мене, батьків, друзів, сусідів. Людська праця потребує знань. Знання здобуваються в навчанні. Вчімось. Зробімо так, щоб день сьогоднішній став гордістю для майбутнього. (За В. Мисаном)
2. Визначення теми та головної думки тексту.
3. Добір заголовка.
4. Визначення типу та стилю мовлення.
5. Колективне складання плану.
Орієнтовний план
1) Пам'ятай про історію свого народу!
2) Історична пам'ять.
3) «Люди не є людьми без мови, пам'яті, землі, роду».
4) Важлива роль праці.


Даю 100 балів треба зробити 5 завдань, також змінити план, і напишіть переказ по цьому тексту не слово в слово бо Тарасівна з'їсть. за спам блокую і надсилаю скаргу, зарано Дякую ​
Предмет: Обществознание, автор: Daniilkiose
Разделите представленные изображения на две группы и назовите каждую группу одним словом. Соотнесите предложенные изображения с названными вами группами.
я не смог прикрепить картинки
на первой - Открытка с Новым Годом СССР 1989г
на второй - куча народу со свечками, но вроде не у церкви. Рядом стоит машина на которой написано "СВОБОДУ"
На третей - газета 1961 года, на которой предлагается посмотреть на модель образца новых денег. Вроде все написано современным русским языком (без ъ на конце слов)
На 4 - ч.б. фото, на котором много людей, есть табличка, на которой "ПРИБАВКУ ПАИКА СЕМЬЯМЪ СОЛДАТЪ ЗАЩИТНИКАМЪ СВОБОДЫ И НАРОДНОГО МIРА"
На 5 - как будто старая картина, на которой женщина держит сине-бело-красный флаг (цвета справа на лево), а рядом как будто поле боя, есть мужик с оружием, еще подобные люди.
На 6 - Манифест 19 февраля 1861 г
Предмет: Математика, автор: budimko2015