Предмет: Литература, автор: fewfdsfjhes

Повість Миколи Васильовича Гоголя «Шинель»


1.Яке лихо сталося у бідного Акакія Акакійовича? Чи справді це було лихо?


2.Чи легко було йому придбати нову шинель? Що сталося того ж вечора?


3. Чи допомогли йому товариші по службі? Яку дали пораду?


4. Як Гоголь характеризує «значну особу»? Який художній прийом

використовує?


5. Як «значна особа» повела себе з Акакієм Акакійовичем і чому? Що сталося

після такого прийому з головним героєм?


6.Випишіть цитату (с.224): «І Петербург зостався без Акакія Акакійовича…» .

Які почуття у читача хотів викликати цими словами Микола Васильович

Гоголь?

Ответы

Автор ответа: xxqoxw
1

Ответ:

1. У бідного Акакія Акакійовича сталося лихо - його стара шинель, яку він дуже любив, зносилася і розірвалася, і він не міг виправити її. Для нього це було дуже важливо, бо шинель була його єдиним прикрасним одягом, який він носив на свята і урочисті події. Для читача це лихо може здатися незначним, але для Акакія це було дуже важливо.

2. Не було легко придбати нову шинель для Акакія Акакійовича, адже він був дуже бідний і не мав достатньо коштів. І коли він нарешті зібрав гроші, то він випадково зустрівся зі злочинцями, які його побили і вкрали гроші.

3. Товариші по службі не дуже допомогли Акакію Акакійовичу, вони радили йому звернутися до начальства, але він не мав мужності цього зробити.

4. "Значна особа" характеризується як людина високого рангу, яка дуже багата і поважається в суспільстві. Гоголь використовує прийом іронії, щоб показати глибоку недолугість цієї особи.

5. "Значна особа" поводилася з Акакієм Акакійовичем дуже грубо і нецікаво, вона не звертала на нього уваги, хоча він був її підлеглим. Це викликало у Акакія Акакійовича глибоке розчарування.

6. "І Петербург зостався без Акакія Акакійовича..." - цитата, яку випустив Гоголь, має викликати у читача почуття жалю і суму. Це означає, що Акакій Акакійович був такий незначний і непомітний, що навіть

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: galiaromanenko777
Предмет: Алгебра, автор: kondrukovi