Предмет: Химия, автор: karolinadovhomela

Виконайте завдання 1 будь ласка

Приложения:

Ответы

Автор ответа: stasstas12358
0

Ответ

m(FeO)=7,2 г

Объяснение:

Дано:                                    x                      12,7 г  

m(FeCI₂) = 12,7 г                 FeO + 2HCI = FeCI₂ + H₂O

m(FeO) - ?                             72 г                  127 г

                             

                         M (FeO) = 72 г/моль

                         M (FeCI₂) = 127 г/моль

                        x г            12,7 г

                        72 г          127 г

x г · 127 г = 12,7 г · 72 г

x=12,7 г · 72 ÷ 127 г = 7,2 г

                                                           

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: vladsobkosobko