Предмет: Химия, автор: annalevonan4

Срочноо!! Решите пожалуйста До розчину етанолу масою 300 г з масовою часткою 20% долили 100 г води. визначити масову частку одержаного розчину​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

m(етанолу)=300*20/100=60г

m(розчину)=300+100=400г

W=60*100/400=15%

Пояснення:

Похожие вопросы