Предмет: Химия,
автор: tarasenkoanna70
СРОЧНООО!!!
Визначте масу й кількість формульних одиниць у 5 моль КОН
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(КОН) = 39 + 16 + 1 = 56 г/моль
m(KOH) = n(KOH) * M(KOH) = 5 * 56 = 280 г
1 формульна одиниця (1моль) містить 6,02 * 10 ²³ частинок
N(KOH) = n(KOH) * Na = 5* 6,02 * 10²³ = 30,1 * 10²³ формульних одиниць.
Похожие вопросы