Предмет: Физика,
автор: artelis1612
Люди хелп!
4. За графіком залежності маси тіла від об'єму визнач густину речовини, з якої виготовлено це тіло.
A 400 км\м³
B 2,5 км\м³
Б 0,4 км\м³
Г 250 км\м³
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
А
Объяснение:
m=pv
p=m/v
m=4*0,8 г
v=8 см^3
р=(4*0,8)/8=0,4 г/см^3
1 кг/м^3. - 1000/1000000 г/см^3=1/1000 г/см^3
х кг/м^3. - 4/10 г/см^3
х=4*1000/10=400кг/м^3
artelis1612:
Дуже вдячна!
Похожие вопросы
Предмет: Психология,
автор: anastasiaamrahova06
Предмет: Українська література,
автор: Wid3S
Предмет: История,
автор: valeriagumenyk
Предмет: Химия,
автор: mura290741
Предмет: Музыка,
автор: urunovadil325