Предмет: Физика,
автор: sashakostritsa2006
В коло напругою U=220B ввімкнено послідовно п'ять ламп з опором Rл=110 Ом кожна.Визначити Rекв, струм в колі, напругу на кожній лампі
Допоможіть будь ласка!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
U=220B
R1=110 Ом
n = 5
Rекв = ?
I = ?
U1 = ?
Rекв = R1*n = 110*5 = 550 Ом
I = U/Rекв = 220 / 550 = 0.4 A
U1 = I*R1 = 0.4*110 = 44 B
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: nkrizanivskij
Предмет: Алгебра,
автор: valeriamelnichyk44
Предмет: Окружающий мир,
автор: yakovleval231278
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: okvasilch125