Предмет: Биология, автор: Sproutcool

доведіть автономність і узгоджену діяльність симпатичної і парасимпатичної нервової системи Даю 50 балов​

Ответы

Автор ответа: bodaguc857
0

Відповідь:

Симпатична і парасимпатична нервові системи є двома гілками автономної нервової системи (АНС). АНС відповідає за контроль функцій органів внутрішнього середовища нашого тіла, таких як дихання, кровообіг, травлення, екскреція та репродукція.

Пояснення:

Автор ответа: leviy4elik
0

Ответ:

Автоно́мна нерво́ва система — у ссавців частина нервової системи, яка керує мимовільними діями гладеньких м'язів (стравоходу, кровоносних судин), серця і залоз. Функцією автономної нервової системи є підтримка гомеостазу — сталості внутрішнього середовища організму. Вона не підкоряється свідомості, хоча й підпорядкована спинному та головному мозку.

Звичайно автономна нервова система поділяється на два підрозділи: симпатичну та парасимпатичну системи. Третя, ентерична, система, що іннервує травні органи та здебільшого незалежна від центральної нервової системи, також іноді вважається частиною автономної нервової системи. Симпатична система відповідає на стрес, збільшуючи серцебиття, кров'яний тиск, цілком готуючи тіло до дій. Парасимпатична система важливіша, коли тіло перебуває у стані спокою. Вона сповільнює серцебиття, знижує кров'яний тиск, стимулює травну систему.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: polinaharlamova444
СРОЧНО НУЖНО СЖАТОЕ ИЗЛОЖЕНИЕ, ДАМ 30 БАЛЛОВ!!!
Знать природу, знать её законы должны все люди, чем бы они ни занимались, где бы ни жили. Человек, не разбирающийся в природе, не понимающий, как всё в ней зависит одно от другого, может наделать много бед.
Я перескажу коротко одну сказку Виталия Валентиновича Бианки. Называется она "Сова".
Обидел старик сову. Рассердилась сова и сказала старику, что больше не будет у него на лугу ловить мышей. Но старик не обратил на это внимания - не будешь и не надо. Перестала сова ловить мышей, и осмелели мыши. Стали гнёзда шмелей разорять. Но и тут не понял ничего старик. Улетели шмели, и некому стало клевер опылять. Перестал расти на лугу у старика клевер, нечем стало кормить корову. И не стало у коровы молока. Вот тогда-то и пошёл дед к сове просить у неё прощения.
Смысл этой сказки не только в том, что нельзя обижать друзей. Смысл ещё и в том, что в природе всё крепко-накрепко связано между собой. Казалось бы, какое имеет отношение сова к молоку? А вот, оказывается, имеет - через мышей, через шмелей, через клевер - к корове и молоку. Вот почему надо знать природу
Предмет: Геометрия, автор: arsenmuratov658