Предмет: Химия,
автор: dimo4ka2358
Яка кількість магній оксиду утворюється під час спалювання 0,4
моль магнію?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2Mg+O2=2MgO
n(MgO)=n(Mg)=0,1 моль
m(MgO)=n*M=0,4*40=16 г.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ddkeieie
Предмет: Математика,
автор: artemsojma485
Предмет: География,
автор: margovelucoivanenko
Предмет: Українська мова,
автор: starayasolomiya
Предмет: Химия,
автор: annasan97