Предмет: Физика, автор: Hookl1nsss

Щоб розтягнути пружину на 8см , потрібна сила 1.5 H,Яка сила потрібна для розтягування цієї пружини на 12 см

Ответы

Автор ответа: Alex7359
1

Ответ:

Спочатку потрібно визначити коефіцієнт жорсткості пружини k.

1.5 = k * 8

k = 1.5 / 8 = 0.1875

F = k * x = 0.1875 * 12 = 2.25 H

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: krlreznikov
Предмет: Алгебра, автор: nastyakotik95