Предмет: Химия, автор: kristinaandr238

обчисліть масу 0.01 моль оксиду фосфору Р2О5​

Ответы

Автор ответа: magoran1
1

Ответ:

1.4194 г.

Объяснение:

Молярна маса Р2О5 = (2 x атомна маса Р) + (5 x атомна маса О)

Атомна маса Р = 30.97 г/моль

Атомна маса О = 15.99 г/моль

Молярна маса Р2О5 = (2 x 30.97 г/моль) + (5 x 15.99 г/моль) = 141.94 г/моль

Маса 0.01 моль Р2О5 дорівнює:

маса = кількість молів x молярна маса

маса = 0.01 моль x 141.94 г/моль = 1.4194 г

Отже, маса 0.01 моль оксиду фосфору Р2О5 дорівнює 1.4194 г.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Umyes
Предмет: Математика, автор: fpolatkyzy