Предмет: Физика, автор: sonniwxq

2. Яка маса 3-х літрів молока згущеного густиною 1280 кг/м³?дам 50 балів ​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1
Щоб відповісти на це запитання, нам необхідно використовувати формулу для обчислення маси, яка визначається як добуток об'єму на густину:

маса = об'єм × густина

У нашому випадку, об'єм рівний 3 літрам, а густина дорівнює 1280 кг/м³. Однак, ми повинні врахувати те, що 1 літр дорівнює 0,001 м³, тому:

об'єм = 3 л = 3 × 0,001 м³ = 0,003 м³

Тепер ми можемо обчислити масу:

маса = 0,003 м³ × 1280 кг/м³ = 3,84 кг

Отже, маса 3-х літрів молока згущеного густиною 1280 кг/м³ становить 3,84 кг.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: meri1774
Предмет: Математика, автор: 4hty6hsvwp