Предмет: Литература, автор: k08948003

Чому вчить нас поезія “Гей, нові Колумби й Могеллани”​

Ответы

Автор ответа: mbogdangen
1

Ответ:Тема: звернення до молоді, щоб вони вирушали у мандри і відкривали нове, невідоме, цікаве, захоплююче. Ідея:смисл життя людини – пошуки, мандри, прагнення самоствердитися; заперечення байдужості, пасивності. Основна думка: створення руху вперед, романтичного пориву, пошуку відкритті

Объяснение:

Автор ответа: saschacherepanyuk
2

Поезія "Гей, нові Колумби й Могеллани" була написана Олександром Олеським в 1927 році і є однією з найвідоміших його творів. Вона відображає почуття захоплення технологічними досягненнями того часу і висловлює віру в те, що людство здатне досягти неймовірних успіхів у науці, техніці та дослідженні світу.

Олеський, як і багато інших українських письменників того часу, був глибоко переконаний у необхідності розвитку України як сильної технологічної та наукової держави. У своїй поезії він наголошує на тому, що майбутнє належить тим, хто здатний зробити нові відкриття і змінити світ.

Крім того, поезія "Гей, нові Колумби й Могеллани" містить в собі багато важливих елементів української культури та історії. Її назва посилається на видатних дослідників та мандрівників Колумба та Могеллана, які відкрили нові континенти та відкрили нові шляхи дослідження світу. Це символічно відображає настрої того часу, коли українці також намагалися знайти свій шлях до незалежності та визволення від імперських владарів.

Таким чином, поезія "Гей, нові Колумби й Могеллани" відображає національну свідомість українського народу та його прагнення до наукового та технологічного розвитку, а також нагадує нам про значення дослідження та відкриття нового у нашому житті.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: namasasha