Предмет: Физика, автор: biloyst87

мішок масою 40кг рівномірно перемішують по дерев'яній підлозі.Коофіцієнт тертя ковзання дорівнює 0,3.Яку силу прикладають до мішка?Чому при цьому дорівнює сила тертя ковзання?​

Ответы

Автор ответа: golombevskaanna
1

Ответ:

117,6 Н.

Объяснение:

нормальна сила N дорівнює вазі мішка, тобто N = mg = 40 кг * 9,8 м/с^2 = 392 Н.

Тоді сила тертя Fт дорівнює:

Fт = μN = 0,3 * 392 Н ≈ 117,6 Н.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: namasasha