Предмет: Физика,
автор: oipuuoi
За какое время через поперечное сечение провода пройдет 75 Кл электричества при
силе тока в нем 2,5 А?
решите пожалуйста!!
evgeniisuglobov:
ок
Ответы
Автор ответа:
1
Час, необхідний для проходження певної кількості електричного заряду через провід, можна визначити з використанням формули:
Q = I * t,
де Q - кількість електричного заряду, I - сила струму, t - час.
В даному випадку Q = 75 кКл = 75 000 Кл, I = 2,5 А. Підставляючи ці значення до формули, отримуємо:
75 000 Кл = 2,5 А * t
Розв'язуючи це рівняння відносно t, ми отримаємо:
t = 75 000 Кл / 2,5 А = 30 000 с
Отже, час, необхідний для проходження 75 кКл електричного заряду через провід при силі струму 2,5 А, дорівнює 30 000 секунд або 500 хвилин або 8 годин.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: koriakinaviktorija
Предмет: Английский язык,
автор: gurinovickarina085
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: zhalilova779
Предмет: Русский язык,
автор: zarylbekovna
Предмет: Математика,
автор: Аноним