Предмет: Химия, автор: nikitazavolskij

Обчисліть масу калій оксиду (г), що вступив у реакцію з водою кількістю речовини 4 моль

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
1

Объяснение:

K2O + H2O = 2KOH

n(K2O):n(H2O)=1:1

n(K2O)=n(H2O)

m(K2O)=n•M= 4•(2•39+16)=4•94=376г

Похожие вопросы