Предмет: Физика,
автор: murashkov9249
Яка сила двигуна мотоцикла, якщо його маса 150 кг, а прискорення 0,5 м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m=150 кг
a=0,5 м/с2
F=?
F=ma=150 кг * 0,5 м/с2=75 Н.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: soniamikhno
Предмет: Другие предметы,
автор: annbyrka
Предмет: Математика,
автор: sayfievau
Предмет: Математика,
автор: mavalava