Предмет: Физика, автор: dawidushka07

Якою буде сила тертя під час руху дерев'яного бруска по дерев'яній основі, якщо сила реакції опору становить 0,5Н? Коефіцієнт тертя 0,25​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 0,125Н

Объяснение:

Дано:

N=0,5Н

μ=0,25

------------

Fтр-?

Fтр=μN, где:

μ-коэффициент трения;

N-реакция опоры.

Fтр=0,25*0,5=0,125Н

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: ivancenkoludmila295
Предмет: Математика, автор: casanova88