Предмет: Химия,
автор: vladislavamakota
Яка маса купрум (II) оксиду утворилася під час нагрівання в повітрі 32 г міді?
БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО ДУЖЕ ТРЕБА
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
40г
Пояснення:
Дано:
m(Cu)=32г
Знайти: m(CuO)-?
2Cu+O2-t->2CuO
m(CuO)=n×M
n(CuO)=n(Cu)
n(Cu)=m/M = 32/64=0,5 моль
m(CuO)=0,5×80=40г
vladislavamakota:
дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: qadirovarano
Предмет: Русский язык,
автор: ametovasabina68
Предмет: Химия,
автор: solomia1522
Предмет: Математика,
автор: kovalik50
Предмет: Музыка,
автор: annakolomina56